Markon

Kabiny prysznicowe Warszawa

Hurtownie hydrauliczne Warszawa, Jatne

Kabina prysznicowa do każdej łazienki

Kabiny prysznicowe Warszawa, prysznice do łazienki Warszawa

Zapewni komfortowy i jakościowy prysznic, po długim i ciężkim dniu lub szybki energetyzujący prysznic o poranku. Wybór pomiędzy wanna a prysznicem, często jest spowodowany ograniczoną przestrzenią w łazience. I chociaż prysznice coraz częściej przybierają coraz większe komfortowe formy, to kojarzą się z ograniczoną przestrzenią.

Rodzaje kabin prysznicowych Jaką kabinę prysznicową wybrać?

Przy wyborze kabiny prysznicowej musimy wziąć pod uwagę wiele aspektów. Nasze potrzeby, rozmiary łazienki i rozmieszczenie. Rozwiązań na rynku jest wiele, ale główną kategorią podziału są:

 Kabina prysznicowa z brodzikiem – popularne i tradycyjne rozwiązanie, które oferuje nam różne głębokości. Głęboki brodzik, będzie wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla dzieci i osób starszych. Takie rozwiązanie zapobiegnie wylewaniu się wody podczas kąpieli. Płytki brodzik, będzie doskonałym rozwiązaniem gdy występują trudności z przekraczaniem progów w kabinie;
Kabina prysznicowa bez brodzika – jest rozwiązaniem niesamowicie funkcjonalnym i dodatkowo zapewnia efektowny i nowoczesny wygląd łazienki. Taką kabinę można dostosować do każdego pomieszczenia i sprawić, żeby nie zajmowała sporo miejsca. W projekcie tego rodzaju kabiny, należy wziąć pod uwagę rodzaj opływów. Popularna kratka odpływowa, ulokowana w podłodze wpust lub lista odpływowa, czyli odpływ w podłodze w kształcie wydłużonego prostokąta.

Nasza oferta bogata jest w zmodernizowane kształty i nowoczesny design kabin prysznicowych, tak aby każdy znalazł taką, które spełni Wasze wymagania, ale również idealnie wkomponuje do wymiaru i wystroju łazienki.
Kabina prysznicowa z hydromasażem, radiem lub światłami? Oferowane są w formie zabudowanej kabiny ze zintegrowanym panelem sterującym. Możesz także wybrać osobno panel z baterią prysznicową wyposażoną w tego rodzaju udogodnienia. Jeśli szukasz praktycznych i komfortowych rozwiązań?Znajdziesz je u nas!

Markon – kabiny prysznicowe, które spełnią Wasze oczekiwania, największy i najlepszy wybór!