Markon

Podgrzewacze wody Warszawa

Hurtownie hydrauliczne Warszawa, Jatne

Energooszczędne podgrzewacze od wody

Podgrzewacze wody Warszawa, ogrzewacze do wody Warszawa

Ogrzewanie wody użytkowej, za pomocą tego urządzenia jest możliwe w każdym budynku. Może być zamontowany zarówno na instalacji z sieci wodociągowej, jak i przy indywidualnym poborze wody. Na rynku znajdują się dwa rodzaje podgrzewaczy wody:

podgrzewacz przepływowy – jego działanie polega na tym, że uruchamia się w momencie, kiedy woda zaczyna przez niego przechodzić. Ilość energii elektrycznej lub gazowej, którą urządzenie zużyje do podgrzania wody, zawsze będzie zależeć od ilości wody potrzebnej nam w danej chwili.
podgrzewacz pojemnościowy – działający ciśnieniowo, do produkcji wykorzystuje się stal, która jest odporna na korozję. Występują wersje montowane poziomo lub pionowo. Działanie podgrzewacza ciśnieniowego polega na tym, że w momencie ogrzewania cieczy wzrasta cieśninie w zbiorniku urządzenia. Jego główną zaletą, jest możliwość pobierania ciepłej wody z kilku kranów jednocześnie.

Wybór najlepszego rozwiązania

W przypadku wyboru podgrzewacza wody należy zwracać uwagę na jego wydajność, która wynika z wykorzystywanej mocy oraz temperatury wody dopływającej jak i temperatury wody ciepłej, ogrzanej przez urządzenie.

Markon – podgrzewacze wody Warszawa, największy i najlepszy wybór!