Markon

Hydrofory Warszawa

Hurtownie hydrauliczne Warszawa, Jatne

Czym jest Hydrofor?

Hydrofory Warszawa, zestaw hydroforowy Warszawa

Urządzenie, które składa się z zbiornika ciśnieniowego, pompy, presostatu i zaworów. Usprawnia korzystanie z wody i utrzymuje ją w odpowiednim ciśnieniu. W każdym domu musi znaleźć się przyłącze od wody, ale jeśli nie ma możliwości podłączenia się do wodociągu, trzeba znaleźć inne rozwiązanie. Jest nim hydrofor, który pozwoli na pobieranie wody ze studni. Zapewni stały przepływ wody i zapobiegnie nadmiernemu włączaniu i wyłączaniu się pompy wodnej.

Gdzie i do czego posłuży hydrofor?

Uspławnienie pobierania wody z przydomowego zbiornika, może przydać się w wielu sytuacjach. Kiedy warto zainwestować w hydrofor?

Do domu lub mieszkania – stanowi rozwiązanie w przypadku braku podłączania do sieci wodociągowej i umożliwia pobieranie wody z przydomowego źródła. Jednak gdy występuje podłączenie do wodociągów, możesz dodatkowo zwiększyć ciśnienie w kranie, dzięki temu urządzeniu;
Do ogródka – idealnie sprawdzi na działce lub ogródku, usprawni pobieranie wody ze studni podczas podlewana roślin i dbania o gospodarstwo;
Do domku letniskowego – zapewni nieprzerwany strumień wody w domkach, które są położone w miejscach, gdzie brakuje dostępu do sieci wodociągowej, czyli nad morze lub w górach.

Odpowiednie ciśnienie i nieprzerwany strumień wody w Twoim domu

Jeśli zastanawiasz się nad instalacją hydroforu w Swoim domu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapewniamy produkty najlepszej jakości, fachowe doradztwo i pomoc we wdrożeniu nowych rozwiązań w szybki sposób.

Markon – hydrofor Warszawa, największy i najlepszy wybór!