Markon

Pompy głębinowe

Hurtownie hydrauliczne Warszawa, Jatne

Pompy głębinowe Warszawa

Pompy głębinowe Warszawa

Pompy głębinowe Warszawa Powszechnie stosowana w celu pompowania wody użytkowej lub pitnej. Wykorzystywana jest w różnego rodzaju systemach wodociągowych i nawadniających, do obniżania poziomu wód gruntowych, do tłoczenia i podnoszenia ciśnienia wody. Sprawdzi się nie tylko w domach, ale również w zakładach przemysłowych i indywidualnych gospodarstwach. Pompy głębinowe wykorzystuje się do pompowania wód surowych, pitnych i morskich, jak również termalnych czy mineralnych. Wszechstronne możliwości oraz zastosowania powodują, że urządzenia świetne sprawdzają się w różnego rodzaju branżach oraz instalacjach.

Rozległość naszej oferty zapewnia różne zastosowania, pozwala na dobranie odpowiedniego modelu pompy, która zaspokoi potrzeby domowników.

Pompy zatapialne Warszawa

Pompy zatapialne, które nazywane są również pompami zanurzeniowymi, stosuję się do wypompowywania lub przepompowywania wody, w zależności od potrzeb, czystej jak i bardzo brudnej wody. Pompy zatapialne są w całości wodoodporne. Z pomp pływających, korzystamy poprzez zanurzenie ich w wodzie. Wcześniej do pomp zatapianych podpinany jest wąż lub rura, przez którą tłoczona jest woda lub nieczystości z szamb, w zależności od tego, do czego pompa jest przystosowana.

W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno takie modele, które można wykorzystać w sposób komercyjny, w przydomowym ogrodzie, jak i takie, których zastosowanie i możliwości odpowiadają wymaganiom przemysłowym. Wiele różnych rodzajów pompy pozwalana na dopasowanie jej odpowiednio do przeznaczenia. Zapewni to długą i niezawodną pracę pompy zanurzeniowej.

Markon – pompy zatapialne Warszawa, gwarancja najlepszego wyboru!