Markon

Pompy ciepła Warszawa

Hurtownie hydrauliczne Warszawa, Jatne

Markon

Pompy ciepła Warszawa

Pompy ciepła to nowoczesne rozwiązanie grzewcze dla tych, którzy doceniają komfort i jednocześnie także chcą, by ich instalacja ogrzewania była wydajna. Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie w dobie rosnących cen energii – wykorzystuje ona energię odnawialną, a tym samym pozwala nie tylko na ochronę środowiska, ale także i portfela.

Pompa ciepła jako maszyna cieplna

Pompa ciepła to taka maszyna cieplna, której zadaniem jest wymuszenie przepływu ciepła z obszarów, w których panuje niższa temperatura, do tych, w których panuje temperatura wyższa. To proces odwrotny do naturalnego przepływu ciepła. Pompy ciepła Warszawa potrafią pobierać energię z różnych źródeł – wyróżnia się pompy powietrzne, gruntowe, a także wodne.

Zastosowanie pompy ciepła

Zastosowanie pompy ciepła w gospodarstwie domowym ma wiele atutów. Najważniejsze zalety to:

bezobsługowość – właściwe dobrana pompa jest bardzo wygodna w użyciu
ekologia – stosowanie pompy ciepła nie zanieczyszcza środowiska naturalnego
oszczędność – wykorzystanie energii odnawialnej zmniejsza koszty ogrzewania
wszechstronność – można zamontować ją w praktycznie każdym obiekcie
bezpieczeństwo – to zdecydowanie najbardziej bezpieczny sposób ogrzewania obiektów

W naszej firmie zapewniamy kompleksową obsługę w ramach montażu pomp ciepła, a także współpracujących z nimi systemów, na przykład ogrzewania podłogowego. Gwarantujemy Państwu całkowite zadowolenie ze zrealizowanej inwestycji – pompy ciepła Warszawa to przyszłościowy wybór na wyciągnięcie ręki razem z nami!