Markon

Ogrzewanie podłogowe Warszawa

Hurtownie hydrauliczne Warszawa, Jatne

Markon

Ogrzewanie podłogowe Warszawa, Instalacje podłogowe Warszawa

Ogrzewanie podłogowe to wyjątkowy komfort i dodatkowo także oszczędność. To obecnie coraz częściej stosowany w domach, a także w mieszkaniach system grzewczy. Specjalnie rozmieszczona pod powierzchnią podłogi instalacja wydziela przyjemne ciepło – bez konieczności montażu zwykłych grzejników.

Rodzaje ogrzewania podłogowego:

wodne ogrzewanie podłogowe – polega na wykorzystaniu specjalnych rur grzejnych, przez które przepływa woda ogrzewana przez Centralne Ogrzewanie, może także współpracować z alternatywnymi źródłami ciepła, na przykład pompami ciepła
elektryczne ogrzewanie podłogowe – polega na zamontowaniu pod podłogą mat elektrycznych, które wydzielają ciepło

Gdzie sprawdzają się instalacje podłogowe?

Zasadniczo ogrzewanie podłogowe sprawdza się w każdym pomieszczeniu, także w łazience. Odpowiednie rozmieszczenie rur oraz mat umożliwia wydajne ogrzewanie wnętrza równomierną temperaturą. To także trwałość na długie lata, bardzo prosty montaż i konserwacja, a także gotowa instalacja nie zajmuje powierzchni użytkowej. To również idealne rozwiązanie dla alergików.
 
Jeżeli chcesz założyć ogrzewanie podłogowe, w takim przypadku jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości materiałach i zadbamy o każdy detal, aby gotowa instalacja działała niezawodnie i zapewniała Państwu optymalny komfort.

Markon – ogrzewanie podłogowe Warszawa w najlepszym wydaniu!